Книгу Блаженнішого Любомира «Гідність Адама» презентували в Києві

15 квітня 2016

15 квітня в книгарні «Є» презентували книгу «Гідність Адама», в основі якої бесіди з Блаженнішим Любомиром (Гузаром). Автор і упорядник видання Катерина Щоткіна в анотації до книги зазначила: «Книга-бесіда з Блаженнішим Любомиром про цікаве сьогодення і тривожне майбутнє людства, про виклики, які ставить сучасний світ перед нами, про те, як не втратити гідність у вирі новітніх досягнень, як зберегти Божі дари — світ і людину в ньому». Над книгою працювали більше трьох років, більшість інтерв’ю проходили за допомогою Skype.

У презентації також взяв участь релігієзнавець, народний депутат України Віктор Єленський, який один з перших прочитав книгу: «Ця книга не застаріє через 10, 20 років, бо там, в першу чергу, йдеться про людину. Що цікаво для сучасної людини — це роздуми про тероризм і те, як релігія використовується терористами у їхній діяльності. Блаженніший пропонує свій погляд на це. Безперечно оригінальний і глибокий. Це книга, про яку можна сказати, що кожна епоха з неї вичитуватиме саму себе».

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни