Душпастирство людей із вадами слуху. Відкрита Церква.

22 вересня 2022

У програмі «Відкрита Церква» на «Живому Телебаченні» розмовляємо про один із видів душпастирства, який для багатьох із нас є несподіваним.

Йдеться про душпастирство осіб із вадами слуху. Споконвіків Церква як спільнота вірних гуртувала усіх людей навколо Особи Ісуса Христа. У цьому полягає її завдання, яке їй залишив сам Господь. Задля цього вона вирушала у далекі краї на місії, створювала різноманітні душпастирські програми та навчала нових священників, катехитів, місіонерів та активних вірних. Водночас витворювалися різні типи душпастирств та капеланств, які були орієнтованими на певні категорії людей. Однак, у своєму служінні Церква пішла ще далі, щоб бути близькою до кожної людини. Так постало душпастирство осіб із вадами слуху задля того, щоб наблизити Христа та його Благу Вістку і до цієї спільноти людей. У студію завітають о. Михайло Фенканін – директор центру «Надія», що займається душпастирством осіб з вадами слуху. А перекладе наш ефір мовою жестів о. Олег Плішило.

Він є капеланом цього центру. У програмі дізнаєтесь про те,

  • Що робить Церква, аби богослужіння були зрозумілі для людей із вадами слуху? 
  • Що таке «культура глухих»? 
  • Як допомогти людям із вадами слуху почуватися комфортніше у соціумі? 

 Відкривайте Мудрість Церкви разом із нами!

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни