Божественна Літургія онлайн. Патріарша резиденція в Лівані

23 червня 2022

У четвер, 23 червня 2022 р, о 18.00 в Лівані в Маронітський Патріаршій резиденції відбудеться Божественна Літургія (арабською та українською мовами) за мир в Україні, яку здійснить Блаженніший Патріарх Мар Бешара Бутрос Аль-Раі. На Літургію запрошені ліванські політичні діячі, дипломатичний корпус, ліванські друзі України та українська громада Лівану. Літургія транслюватиметься на ліванському телеканалі «Télé Lumière» та українському телеканалі «Живе ТБ». Стрім з місця події здійснюватиметься також на FB сторінці Посольства України в Лівані.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни