Молодий священик Олександр Богомаз: від семінариста до душпастиря | Відкрита Церква

8 квітня 2017

У студії Живого телебачення о. Олександр Богомаз — перший священик серед семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Перехід з семінарійної лави у справжнє пастирське життя — у Олександра Богомаза відбувається за чітким розкладом. У будні дні — він ще семінарист, у вихідні — сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Мелітополі. Молодий священик працює з чоловіками парафії, яких об’єднав у спільноту Лицарів Колумба, а також дітьми. Позаду залишилась робота у школі та університеті, заняття бойовим мистецтвом Спас і пошуки Бога.

«Чи в Мелітополі, чи по селах, де я служу, я бачу людей спраглих до Бога. Я полюбив людей, які тут живуть. Я побачив, коли люди здобувають щось духовне — вони роблять величезні речі. Це дуже надихає і цим Бог показує, чому вин мене туди покликав», — розповів отець Олександр.

У розмові з гостем ми розпитали про шлях до семінарії та ті зміни, які переживає молода людина, коли стає душпастирем. Яким є сьогодні обличчя молодого душпастиря і чим живуть молоді греко-католицькі громади на Запоріжжі?


Новини УГКЦ

24 січня «Читаймо кожного дня Святе Письмо, незалежно від того, читаємо ми кілька стишків чи цілу главу!» — Блаженніший Святослав
23 січня «Символ віри»: Ісус Христос – Бог чи людина?
23 січня Глава УГКЦ увів владику Аркадія Трохановського на престол єпископа Ольштинсько-Гданської єпархії
23 січня #ТижденьУГКЦ: святкування Богоявлення, моління за єдність християн і хіротонія нового єпископа УГКЦ
23 січня Папа Франциск в посланні з нагоди 55-го Всесвітнього дня соціальної комунікації: «Якісна комунікація вимагає стертих підошв»
23 січня Проповідь Блаженнішого Святослава з нагоди хіротонії та інтронізації владики Аркадія Трохановського, єпарха Ольштинсько-Гданського УГКЦ
23 січня Глава УГКЦ в Ольштині: «Дорога до створення цієї єпархії була сповнена кров’ю мучеництва та сльозами переселенців» (оновлено)
23 січня «Близькість до Церкви важлива для людей, як можливість бути разом, в українській спільноті і Церкві…» - о. Аркадій Трохановський, новий єпископ УГКЦ у Польщі