Про мудрість: цінність бабусь та дідусів у Церкві. Відкрита Церква

21 липня 2022

У програмі «Відкрита Церква» на «Живому Телебаченні» розмовляємо про про мудрість наших бабусь та дідусів і досвід християнства, який вони передають із покоління до покоління. А ще почуємо історію владики Мирона Мазура із Бразилії. Він розповість, як його бабуся вплинула на монаше та священиче покликання майбутнього єпископа. А наприкінці розмови довідаємось, як сьогодні молодь має піклуватись про збереження християнських цінностей, які їм передали їх рідні. Гостем у студії «Живого Телебачення» буде о. Ігор Онишкевич. Він є настоятелем парафії Святого Миколая УГКЦ на Аскольдовій могилі.

У програмі дізнаєтесь про те,

  • як княгиня Ольга стала першою бабусею в Україні, яка подбала про християнське виховання свого внука;
  • коли християни святкують день бабусь та дідусів і людей поважного віку; як люди «золотого віку» дбають про життя та розвиток УГКЦ.

Відкривайте Мудрість Церкви разом із нами!

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни