Солідарність поляків з українцями задля спільного майбутнього. Відкрита Церква

21 травня 2022

У суботу, 21 травня 2022 року, о 21:00 на «Живому телебаченні» дивіться програму «Відкрита Церква».

Учасниками ефіру будуть одразу четверо достойних гостей: Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, та три найвищі ієрархи Римо-Католицької Церкви в Польщі.

19 травня, у межах візиту солідарності в Україну, столицю України відвідали польські римо-католицькі єпископи, де, зокрема, зустрілися з Блаженнішим Святославом.

Вони також торкнулися ран війни в Ірпені та Бучі. Делегацію Римо-Католицької Церкви в Польщі очолив архиєпископ Станіслав Ґондецький, митрополит Познанський і голова єпископату РКЦ в Польщі. З ним подорожували архиєпископ Войцех Поляк, примас Польщі, та архиєпископ Станіслав Будзік, митрополит Люблінський.

За словами Глави УГКЦ, делегація польських римо-католицьких єпископів – це перша церковна делегація такого високого рівня, що відвідала Україну від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого.

У програмі «Відкрита Церква» ви зможете почути про враження єпископів після побаченого в Україні, про солідарність польського народу з українцями в часі жорстокої несправедливої війни, про листи польських єпископів до патріарха Кирила, про діалог з патріархом Вартоломеєм, а також про шлях до взаємного прощення і примирення та входження України до європейської спільноти.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

24 червня У криворізькій парафії УГКЦ започаткували благодійну акцію «Нагодуй ближнього»
24 червня Глава УГКЦ у 121-й день війни: «Вміння бути терпеливими у нашій боротьбі може стати одним із видів перемоги над злом»
24 червня Проповідь у свято Пресвятої Євхаристії і в день освячення храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в Обухові
24 червня Єпископи Австрії засвідчили солідарність з Україною
24 червня Під час ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянки провести належне громадське обговорення
23 червня У Харківському екзархаті провели реколекції для священників та їх родин
23 червня Блаженніший Святослав на освяченні храму в Обухові: «Цей храм є промінчиком надії на відродження України після війни»
23 червня «Позбутися сірості, розпростати плечі, додати кольору і віри», – іконописиця Уляна Креховець