о. Тарас Михальчук про надію у часі війни

29 березня 2022

«Тема війни, на жаль, не є новою. В історії людства війни тривали дуже часто. Бачимо це навіть коли читаємо Святе Письмо, зокрема Псалми. Їх ми відкриваємо по-новому. Я б радив прочитати 17 псалом. Йдеться про те, як Бог стає на бік тих, хто захищає свою землю. Все тому, що ми боремося за правду. За нами правда і Господь. Я знаю одне: ці 29 днів якими вже прожили – це 29 днів абсолютних перемог. Перемог, попри те, що є стільки сліз і болю, втрат та смертей маленьких дітей. Але якщо говорити про те, як воро хотів це все закрутити, то це, безумовно, 29 днів перемог. Безумовно, ми всі просимо світ дати нам «купол» над небом. Зупинити ракетні удари. З військової точки зору можна пояснити, що це таке. Але хочу сказати, що для нас дуже приємно отримувати звістки від наших захисників. Вони кажуть: «Отче, купол там над нами є! Це те, що ви всі за нас молитись. Ми не можемо пояснити, що відбувається! Ми 4 доби не спали, але ми маємо багато сил. Це не пояснюється!». Так кажуть у розмовах наші військові! І тому сьогодні хочу сказати, що справді Господь дуже сильно підтримує тих, хто бореться за правду і є з ними повсякчас!».

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни