Духовенство та мирян УГКЦ закликають долучитися до благодійної акції «Андріїв гріш»

10 грудня 2021

13 грудня в Україні традиційно відбудеться благодійна акція «Андріїв Гріш». Її започаткував Блаженніший Любомир Гузар. Сьогодні його справу продовжує Отець і Глава УГКЦ Святослав Шевчук. Традиційно збірку влаштовують у день святого апостола Андрія Первозваного. Пожертву складають у фонд «Андріїв гріш», який призначений для реалізації душпастирських і соціальних ініціатив УГКЦ. Згідно з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, з 2007 року збірка відбувається щороку в усіх єпархіях та екзархатах Церкви. Долучитися до акції може кожен, хто хоче стати частиною служіння Церкви.

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни